Kadry i płace

Przeczytanie tekstu zajmie Ci 1,5-3 minuty

Jak zatrudnić pracownika? Moje obowiązki jako pracodawcy

Szczegółowość prawa pracy stanowi wyzwanie nie tylko dla przedsiębiorcy ale też działów kadr. W Biurze Urbaniec jesteśmy na bieżąco z przepisami dotyczącymi zatrudnienia na umowę o pracę, umów cywilno-prawnych i kontraktów menadżerskich. Przejdziemy z Tobą krok po kroku ścieżkę zatrudnienia twojego pracownika, skompletujemy dokumenty niezbędne do jego zatrudnienia oraz dla Ciebie jako przedsiębiorcy.

Obsługa kadrowo-płacowa – co to znaczy i co obejmuje?

Dokonujemy pełnego rozliczenia umów z pracownikami, od stworzenia akt osobowych do naliczania płac w każdym miesiącu, naliczenia zasiłków – np. zasiłku chorobowego, urlopu i innych przerw w zatrudnieniu w trakcie i po zakończeniu stosunku pracy. Nasze usługi obejmują także zatrudnianie pracowników obcojęzycznych i ich obsługę.

Zatrudnianie obcokrajowców spoza UE

Do Polski przyjeżdża obecnie do pracy wielu pracowników spoza Unii Europejskiej, wielu z nich pochodzi z Azji lub innych krajów poza UE. Wielu z nich to specjaliści w swoich branżach i zawodach, inni przebywają w UE na statusie studenta i obowiązują ich inne przepisy. Służymy pomocą i realizujemy stałą obsługę pracowników niebędących obywatelami UE i strefy Schengen w Twojej firmie zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami prawnymi.

Jakie są koszty usług kadrowo-płacowych

  • Koszt usług kadrowo-płacowych jest stały, rozliczany zgodnie z załączanym do umowy współpracy cennikiem za każdego pracownika.
  • Koszt stworzenia akt osobowych jest jednorazowy, dotyczy nowych pracowników.
  • Cena obejmuje naliczenie wynagrodzenia wraz z uwzględnieniem zasiłków, chorobowego, urlopów. Itd.
  • Dodatkowo możliwa jest w Biurze Urbaniec obsługa procesów komorniczych u pracowników.
  • Korzystając z naszych usług nie płacisz za osoby, które już u Ciebie nie pracują – stawkę weryfikujemy dynamicznie wraz z Twoją sytuacją jako przedsiębiorcy co miesiąc.

Usługi HR w biurze rachunkowym – co to jest?

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem opisu stanowisk, zakresu obowiązków na danych stanowiskach, ofert pracy do publikacji na portalach ogłoszeniowych lub mediach społecznościowych opisz krótko co Cię interesuje, szybko odpowiemy jak możemy Ci pomóc i zrealizujemy usługi.

Chcesz mieć zwinne usługi
kadrowo-płacowe?

Oddzwonimy do Ciebie i sprawdzimy jak możemy wspierać Twój biznes każdego dnia!

Wypełnij formularz

Numer telefonu
Adres e-mail
Wybierz temat rozmowy

Administratorem danych osobowych jest Biuro Urbaniec z siedzibą: Kaszów 246, 32-060 Liszki. Dane przetwarzane są w celu prowadzenia działań marketingowych. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Masz pytania?

Usługi kadrowe w biurze rachunkowym - dlaczego to się opłaca pracodawcy?

Podejście kompleksowe i szybka, dokładna realizacja obsługi to klucz do efektywnej realizacji usług kadrowo-płacowych. Jesteśmy blisko problemów i zmian, które dotyczą pracodawców w różnych branżach, dlatego z zaangażowaniem realizujemy usługi kadrowe, niezależnie od ilości pracowników i wskaźnika rotacji. Każdy przedsiębiorca ma pewność, że usługi naszego Biura będą uwzględniały wszystkie aspekty jego działalności, a jego pracownik otrzyma kompleksową obsługę informację.

Jakie są Twoje korzyści z obsługi kadrowo-płacowej w biurze Urbaniec?
  • Terminowe i precyzyjne rozliczenia wraz z raportowaniem do urzędów
  • Kompleksowa analiza potrzeb kadrowych wraz z pracodawcą
  • Szybka realizacja zadań nagłych (najczęściej w 24 godziny)
  • Indywidualne podejście do każdego pracodawcy i jego pracowników
  • Zabezpieczenie procesów i interesów pracodawcy wymaganych prawem pracy

Zadowoleni klienci