O nas

Przeczytanie tekstu zajmie Ci 1,5-3 minuty

Pracujemy na Wasz
sukces dostarczając kompleksowych usług
z zakresu:

O nas

Nasze Biuro działa nieprzerwanie w branży księgowej i doradczej od 1995 roku.
W tym czasie zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które na co dzień wykorzystujemy aby zapewnić Państwu najbardziej efektywne i jakościowe usługi.

 

W Biurze Urbaniec zmieniamy się wraz z legislacją, cyfryzacją, wymogami RODO, ZUS i US. W ostatnim czasie również my przekształciliśmy się w spółkę z o.o. Jesteśmy pasjonatami jakościowej obsługi jednoosobowych, małych i średnich firm – wiemy, że to właśnie WY, właściciele takich firm napędzacie gospodarkę, wspieracie lokalne społeczności i doceniacie pracę ludzi.

 

Nasi nowi i wieloletni klienci to firmy o różnym profilu, różnej działalności, działające w różnych branżach. To jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki z o.o, spółki komandytowe, rolnicy, firmy rodzinne i MŚP.

 

W Biurze Urbaniec rozwijamy się i widzimy, jak zmienia się rzeczywistość prawna, społeczna i gospodarcza oraz co to oznacza dla Waszych firm. Prowadzimy dla wielu firm kompleksową obsługę online wraz z panelem klienta (na PC i mobile)
i pomagamy tym, którzy teraz przechodzą na cyfrową obsługę procesów rachunkowo-księgowych.

 

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę o usługi wspierające obsługę księgowo-rachunkowo- kadrową. Nasi eksperci wspierają
w zakresie prawa gospodarczego i karnego, ochrony danych osobowych
i obowiązkowych już dla przedsiębiorców usług inspektora IOD, a także usług HR wspierających kadry oraz doradztwa marketingowego.

 

Od 2023 roku rozwijamy też usługę raportowania niefinansowego ESG, która wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa analizujące swój ślad węglowy. Raport ESG pozwala im zostać odpowiedzialną środowiskowo firmą, często wygrywać przetargi czy stać się liderem w międzynarodowych łańcuchach dostaw.

 

Pracujemy na Wasz sukces dostarczając
kompleksowych usług z zakresu:

  • Księgowość i rachunkowość
  • Kadry i płace
  • Sprawozdawczość finansowa
  • Reprezentacja przed urzędami
  • Raportowanie niefinansowe ESG
  • Doradztwo prawne
  • Przekształcenia firm i fuzje
  • Rozliczenia dotacji i grantów
  • Wsparcie marketingowe z zakresu strategii rozwoju marki i digital marketingu

Sprawdź jak możemy
dla Ciebie pracować

Umów się na bezpłatne spotkanie stacjonarne
lub online w jakim chcesz terminie!

Zadowoleni klienci